Cometic C5935-040 Cylinder Head Gasket For GM LSX Race Block; 0.040" 4.185" Bore
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5935-040
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
4
MPN:
C5935-040
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.040 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.185 in Bore - RHS
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5935-040
  • UPC: 00191070001261
Product Features and Description:
  • .040 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.185 in Bore