Cometic C5582-040 Cylinder Head Gasket 0.040" 4.185" Bore For Chrysler R3 V8
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5582-040
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
2
MPN:
C5582-040
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.040 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.185 in Bore - W7 - W8 - W9 Heads
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5582-040
  • UPC: 00191070037000
Product Features and Description:
  • .040 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.185 in Bore