Cometic C5270-040 Cylinder Head Gasket 0.040" 4.100" Valve Pocketed Bore NEW
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5270-040
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
3
MPN:
C5270-040
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.040 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.100 in Bore - 18/23 Degree Head - Valve Pocketed Bore
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5270-040
  • UPC: 00191070016418
Product Features and Description:
  • .040 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.100 in Bore