Cometic C5645-040 Cylinder Head Gasket 0.040" 4.040" Valve Pocketed Bore
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5645-040
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
7
MPN:
C5645-040
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.040 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.040 in Bore
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5645-040
  • UPC: 00191070025144
Product Features and Description:
  • .040 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.040 in Bore