Cometic C5751-060 Cylinder Head Gasket 0.060" 4.060" Bore
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5751-060
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
7
MPN:
C5751-060
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.060 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.060 in Bore
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5751-060
  • UPC: 00191070017675
Product Features and Description:
  • .060 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.060 in Bore