Cometic C5744-045 Cylinder Head Gasket 0.045" 4.685" Bore
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5744-045
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
7
MPN:
C5744-045
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.045 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.685 in Bore - A460 Block
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5744-045
  • UPC: 00191070008680
Product Features and Description:
  • .045 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.685 in Bore