Cometic C5480-040 Cylinder Head Gasket SVO; 0.040" 4.080" Bore NEW
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5480-040
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
1
MPN:
C5480-040
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.040 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.080 in Bore - SVO
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5480-040
  • UPC: 00191070001223
Product Features and Description:
  • .040 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.080 in Bore