Cometic C5464-040 Cylinder Head Gasket 0.040" 4.500" Bore For 78 W150 7.2L
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5464-040
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
7
MPN:
C5464-040
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.040 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.500 in Bore
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5464-040
  • UPC: 00191070008765
Product Features and Description:
  • .040 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.500 in Bore