Cometic C5871-051 Cylinder Head Gasket 0.051" 4.100" Valve Pocketed Bores NEW
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CGSC5871-051
UPC:
Condition:
New
Current Stock:
7
MPN:
C5871-051
5 customers are viewing this product
Fitment and Product Information:
.051 in MLS Cylinder Head Gasket - 4.100 in Bore
Product Details:
  • Brand: Cometic Gasket
  • Part Number: C5871-051
  • UPC: 00191070036218
Product Features and Description:
  • .051 in MLS Cylinder Head Gasket
  • 4.100 in Bore